Blogie4.

What to cook?

Publikované 03.09.2017 v 17:19 v kategórii Jedlo, prečítané: 24x

When you don´t know what to cook.
V kuchyni sme každý deň a niekedy aj celý deň. Lenže nastanú chvíľe kedy nevieme čo uvariť. Rozmýšľame a rozmýšľame lenže nie. Na rad prichádza môj Blog.
Asi každý máme internet. Ak by si ho nemal, nečítal by si toto. Existujú Blogy ktoré sú celé o jedle. Ukážem vám tie najlepšie.
Zahraničné: I am a food blog - sa zameriava presne na to jedlo a má tam naozaj chutne vyzerajúce recepty a jedlá. Tasty  - Ja ju poznám hlavne z Facebooku a z Youtube ale nevadí môžete túto stránku sledovať a dokonca si môžete stiahnuť aj aplikáciu Tasty. Tasty vám garantuje že vaše jedlo bude naozaj Tasty (chutné). Green Kitchen Stories - V preklade Príbehy zelenej kuchyne majú naozaj krásne a myslím že takéto recepty sú naozaj užitočné. 
Miestne: Lapetit - Ak túto stránku poznáte viete že má krásny blog a ešte krajšie jedlá a recepty. Terapia Jedlom Silvie Hvoreckej -  je hrdým nositeľom ceny bloger roka (dvakrát po sebe 2014,2015) a na jej receptoch si chuťkajú 34 000 gurmánov na Facebooku. Moje Jedlo - Lucka z malebnej dedinky si splnila sen keď vydala svoju prvú knihu samozrejme kuchárku a plánuje ďaľšiu. Okrem skvelej knihy má aj skvelé nápady na recepty a zaručene si pochútíte aj vy!

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?